Czy Bitcoin zachowa dominację ?

lis 2, 2019 przez

Czy Bitcoin zachowa dominację ?

Bitcoin obecnie dominuje na rynku krytpowalutowym, czy taka sytuacja zmieni się w przyszłości ? Na pewno jest na to szansa, pytanie czy zostanie wykorzystana.

Exodus Bitcoina

W tym momencie dominacja Bitcoina na rynku jest niepodważalna i bardzo mało lub prawie nikt nie wyobraża sobie by mogła zostać przerwana. Jeśli jednak bliżej przyjrzymy się temu to zaczyna mieć on coraz większą konkurencję, ponieważ inne kryptowaluty posiadają większy potencjał do rozwoju niż on. Dlatego nie jest wykluczone, że w przeciągu dekady lub dwóch zostanie on zdetronizowany przez coś innego, co może nawet nie istnieje teraz.

Czy Bitcoin przetrwa najdłużej jako kryptowaluta ?

Nie pozostawia złudzeń fakt, że Bitcoin jest uznawany za „cyfrowe złoto”, dlatego ma szansę pozostać na rynku najdłużej, ponieważ będzie pełnił taką rolę. Nie wiadomo jednak jak w dłuższej perspektywie będzie postrzegany rynek i w czym będą przeprowadzane transakcje, w Bitcoina a może dolarach amerykańskich. Jest to jedyna niewiadoma stojąca na przeszkodzenie do przetrwania Bitcoina jako cyfrowej waluty.

Więcej na https://coincassohelp.pl

Podobne

Tagi