Czy peeling kawitacyjny usuwa zaskórniki?

maj 11, 2020 przez

Czy peeling kawitacyjny usuwa zaskórniki?

Jak działa peeling kawitacyjny?

Zanim poddamy się jakiemukolwiek zabiegowi, najpierw chcemy dokładnie poznać jego działanie. W przypadku peelingu kawitacyjnego na pewno zastanawiamy się jak wpłynie na naszą cerę. Czy usunie przebarwienia, wygładzi zmarszczki, a przede wszystkim czy poradzi sobie z uciążliwymi zaskórnikami? Jakie jest dokładne działanie peelingu kawitacyjnego oraz jak można go wykonać samodzielnie?

Peeling kawitacyjny – jak działa?

Peeling kawitacyjny to zabieg usuwający martwy naskórek. Jednak jest niesamowicie delikatny, ponieważ odbywa się przy użyciu fal dźwiękowych, a nie – jak większość podobnych zabiegów – mechanicznie. Jest chętnie wykonywany zarówno przez specjalistów jak i klientów, ponieważ efekty są widoczne natychmiastowo. Oto lista efektów, które możemy uzyskać po wykonaniu peelingu kawitacyjnego:

Skóra staje się delikatna, gładka i miękka

Ciemne przebarwienia rozjaśniają się, a koloryt skóry się wyrównuje

Cera staje się jasna i lśniąca

Likwiduje zaskórniki

Powoduje, że skóra jest bardziej podatna na wchłanianie kosmetyków (można to wykorzystać stosując kremy czy inne środki o korzystnych dla cery właściwościach)

Usuwa niewielkie mieszki włosowe z twarzy

Największą satysfakcje daje fakt, że peeling kawitacyjny likwiduje zaskórniki. Wnika w głąb porów pozbywając się nadmiaru sebum. W taki sposób pozbywamy się z twarzy bakterii oraz wielu innych Niekorzystnie wpływających na cerę zanieczyszczeń.

Peeling kawitacyjny jak wykonać w domu?

Peeling kawitacyjny należy do zabiegów bardzo chętnie wykonywanych w domu. Wystarczy odpowiedni sprzęt do kawitacji oraz środek, który zwilży skórę. Jeśli planujemy samodzielnie wykonać peeling należy pamiętać o ciągłym utrzymywaniu wilgotności na skórze, w przeciwnym razie prawdopodobnie się opatrzymy. Ponadto nie powinniśmy robić zabiegu, jeśli nasza skóra jest podrażniona lub uczulona.

Peeling kawitacyjny to zabieg pielęgnacyjny dający niesamowite efekty. Dzięki niemu z łatwością pozbędziemy się problemu jakim są zaskórniki. Ponadto można wykonać go samodzielnie w domu, co jest bardzo dużym plusem.

Podobne

Tagi