Polskie giełda kryptowalut

wrz 2, 2020 przez

Polskie giełda kryptowalut

Największą polską giełdą handlu cyfrowymi walutami jest Bitaby. Od 2018 roku giełda przeniosła się na Maltę. Mając środki na koncie, możesz szybko dokonać transakcji kupna lub sprzedaży kryptowalut. Jeśli chcesz szybko sprzedać kryptowaluty, system od razu przedstawia jaką kwotę otrzymasz. Portal pobiera prowizje za przeprowadzone transakcje. Istnieje prowizja Maker pobierana w momencie, kiedy użytkownik wystawia ofertę sprzedaży/kupna. Prowizja taker zostaje naliczona, jeśli użytkownik korzysta z istniejącej oferty innego użytkownika.

Jak działa

Na portalu użytkownik może założyć dodatkowo konto do dowolnej waluty. Użytkownik musi wybrać rachunek, z którego będzie korzystać. Do jednej waluty można założyć jedno konto. Można korzystać z aplikacji, która zapewnia automatyczne transakcje. Musisz jedynie ustawić warunki, na jakich ma się opierać handel. Bot wykonuje transakcje według wybranych opcji. Poprzez takie rozwiązanie użytkownicy mogą oszczędzić czas oraz nie dają się ponieść emocjom. Aby móc wypłacać i wpłacać, trzeba mieć zweryfikowane konto. Aby wykonać wypłaty środków, należy podać dane do przelewu. Giełda jest dobrze zabezpieczona, posiada dwa stopnie logowania i uwierzytelniania. Twoje konto jest dobrze chronione przed przypadkowym zalogowaniem. Dodatkową funkcją jest stop market, można ustawić, po jakim kursie ma być zrealizowana transakcja, gdy cena osiągnie ustawiony poziom. Na stronie dostępne kilkanaście walu, jednak prym, wiodą głównie najbardziej waluty z dużą społecznością. Zakupy kryptowalut dokonywane są za PLN, USD, EU.
Giełda dla bardziej doświadczonych zapewnia wiele narzędzi do analizy technicznej. Bitbay jest dobrą opcją dla osób, które chcą kupić kryptowalutę za złotówki. Giełda wymaga ciągłego uwierzytelniania i weryfikacji konta, przez nie jest dobra propozycja dla osób, którym zależy na zachowaniu prywatności. Użytkownicy narzekają również na częste zmiany regulaminów.

Podobne

Tagi