Sztuczne rzęsy? Wybierz dobry klej

wrz 2, 2021 przez

Sztuczne rzęsy? Wybierz dobry klej

Sztuczne rzęsy – poczuj się dobrze

Odpowiednio podkreślone spojrzenie to główny punkt makijażu. Dzięki temu twarz wygląda dużo bardziej atrakcyjnie, co niewątpliwie ma pozytywny wpływ na samopoczucie i pewność siebie kobiety. Codzienne stosowanie tuszu do rzęs może być jednak problematyczne, a efekty są nie zawsze zadowalające. Warto w tym przypadku sięgnąć po sztuczne rzęsy, które doskonale podkreślą Twoje spojrzenie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz poniżej. Zapraszamy do lektury.

Kępki czy na pasku?

Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę ze sztucznymi rzęsami, na pewno zastanawiasz się, który rodzaj rzęs okaże się dla Ciebie najbardziej odpowiedni. Możesz wybrać rzęsy na pasku albo te w kępkach. Pierwsze są dużo łatwiejsze w aplikacji, dlatego okażą się odpowiednim wyborem dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z rzęsami sztucznymi. Niestety ich wadą jest to, że nie wyglądają naturalnie. Aplikacja rzęs w kępkach wymaga nieco większej precyzji, ale efekt jest dużo bardziej naturalny. Kolejną zaletą tych rzęs jest fakt, że można dowolnie modelować kształt oka. Do aplikacji sztucznych rzęs niezbędny jest klej. Większość zestawów go zawiera, niestety jednak często okazują się prezentować słabą jakość. Nie ma nic gorszego niż doskonale zaaplikowane rzęsy, które odpadają w najmniej odpowiednim momencie. Warto więc kupić klej oddzielnie, wybierając tej dobrej jakości. Kilka propozycji takich produktów znajdziesz w kolejnym akapicie tego artykułu.

Klej do rzęs

Jaki klej do rzęs wybrać? Przygotowaliśmy listę, na której znajdziesz najlepszej jakości produkty:

  • Green z Noble Lashes – jest trwały, a na pochwałę zasługuje jego intensywny kolor. Konsystencja kleju jest gęsta, doskonale sprawdzi się w przypadku osób początkujących.
  • Sensitive z Noble Lashes – ta marka oferuje naprawdę dobre produkty. Klej Sensitive to dobra propozycja dla osób, które mają wrażliwe oczy. To gwarancja łagodności i zadowolenia.
  • Wonder Star Glue z Wonder Lashes – bezbarwny klej, ale bardzo trwały. Warto wybrać go do aplikacji kolorowych rzęs.

 

Podobne

Tagi